Selam Millet;

MarkaCat olarak, kendimizi yeni nesil dijital ajans olarak tanımlıyoruz. Yaptığımız her proje ile markalarımızın dijital varlığını ve marka değerini zenginleştirmeyi amaçlıyoruz. Benzersiz marka görünümlerini, kişiliklerini ve seslerini somut olmayan bir dijital dünyada bulabilmeleri için markalarımız için yenilikçi çözümler ve özgürlükçü özgün fikirlerin peşinden koşuyoruz. Ayrıca kedileri çok seviyoruz.

YORK YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
2017-2020

Uzaktan eğitim, yurtdışı yabancı dil eğitimi, yurtdışı yaz okulu, akademik eğitim gibi farklı programları ve eğitim seçenekleri bir çatı altında toplayan, kalitesi ve güvenini sahip olduğu yurt dışı eğitim akreditasyonlarıyla ve eğitimlerle onaylatmış British Council onaylı, York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı'nın Dijital Ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli iletişimde olduğumuz York ile ortaya çıkardığımız ve karşılıklı onayladığımız işlerin tamamı gerçekten içimize siniyor.

Ayrıca, York Education Solution Work, ofisine danışmanlık için gelen her adayına “Neden York?” sorusunu anlatıyor. Biz de bu anlatılanları 1 dakikada genel olarak özetleyen kısa video animasyon yaptık. Seslendirme için Robert Downey Jr., Robert Knepper, Gary Oldman gibi bir çok ünlüye ses olan Aydoğan Temel ile bir araya gelince de ortaya çıkan iş gerçekten içimize sindi!